Course Content
WPROWADZENIE
WSTĘP DO KURSU 7 NAWYKÓW SKUTECZNEJ POSTAWY
0/2
Akademia Nawyków Skutecznej Postawy
About Lesson

Ćw. nr 2                                                               

  Sztuka powtarzania. 

 Kolejnym elementem jest sztuka powtarzania.                                                     

  1. Wprowadź w swój harmonogram codziennych zajęć element samodyscypliny  , aby słowa powyższej  intencji mogły być powtarzane przynajmniej 3 razy dziennie przez pierwsze 30 dni i kolejne 30 dni . i kolejne 30 dni…,  
  2. a więc powtarzaj to ćwiczenie rano w obiad i wieczorem , wieczorem najlepiej przed samym ułożeniem się do snu .                                   
  3. Wprowadź na stałe w swój harmonogram dnia i koniecznie trzymaj się tego zadania, żeby nie wypaść z klucza , bo jest coś takiego w psychice człowieka , że jeśli pozwolisz sobie na to , aby raz wypaść z rytmu , to wypadniesz też drugi i trzeci raz , a wtedy ćwiczenie twoje przestanie mieć wymiar duchowy .

Tak dobrze usłyszałeś , wszystko bowiem o czym tu rozmawiamy oprócz wymiaru fizycznego ma również wymiar duchowy. Jest coś takiego w życiu każdego z nas , że dokonując  wyboru słusznej idei ,  za sprawą tajemniczej grawitacji przyciągasz do siebie , wszystkie te przedmioty , osoby i okoliczności  oraz sytuacje obdarzone podobną naturą.   

Tak czy inaczej , jeśli zdarzy ci się przerwać to ćwiczenie , nie przejmuj się tym i zwyczajnie zacznij je od początku. Zaczynaj tak długo , aż wytrwasz te pierwsze 30 dni bez przerwania cyklu  , bo one staną się kluczowe w dalszej podróży .

Od dzisiaj przez kolejne  dni  i staraj się wracać do tych słów  w każdej sytuacji , szczególnie wtedy , kiedy coś mogłoby cię wytrącić z równowagi . 

A więc za każdym razem , kiedy pojawi się  w twoim życiu coś niechcianego użyj tych słów , jak żołnierzy idących ci z odsieczą i bez względu na okoliczności staraj się używać ich w skupieniu , a słowa które wypowiadasz wymawiaj  konkretnie i ze zrozumieniem .

 Zakładam , że już po  kilkunastu  dniach stosowania tej świetnej , jak sam się przekonasz metody , wypowiadane słowa zaczną drążyć w twoim  umyśle niewielkie dreny , którymi z czasem popłynie energia , a tam gdzie płynie energia wszystko zaczyna rosnąć .

 Należy przy tym pamiętać , że idee naprawdę istnieją w świecie umysłu i rządzą światem , a ich potęga jest wszechobecna , a opatrzone odpowiednią energią są prawdziwą kopalnią złota.

Potrzebujesz w to uwierzyć i w pierwszej kolejności oswoić się z takim sposobem myślenia , którego nigdy wcześniej być może nie doświadczyłeś  .

Na początku będziesz czuł się wyjątkowo naiwnie , jednak z czasem kiedy zaczną pojawiać się pierwsze oznaki twojego  zaangażowania , a już oswoisz się z tą myślą , stanie się ona dla ciebie całkiem przyjemna i na ekranie twojego projektora zaczną pojawiać się wizje , które w sposób szczególny wpiszą się w charakter twojego myślenia.

Jest to dość trudne do opisania ponieważ każdy przeżywa owe doznania  na swój sposób , nie mniej jednak  dla tego doświadczenia potrzebujesz czasu .

lech martynow podpis i zdjecie z cieniem2

Exercise Files
Ćwiczenia KURS EDUKACYJNY –.pdf
Size: 522,79 KB
Join the conversation
0% Complete