Akademia 7 NAWYKÓW Skutecznej Postawy.
Najlepsze Rozwiązania W Świecie Biznesu i Życia.

Działanie z poziomu świadomości

Rozwój na poziomie to przede wszystkim działania związane z podnoszeniem jakości życia i świadomości, która % we wszystkich obszarach naszego życia. Ponadto działamy dla wspólnej wygranej, a więc Win-Win.

Stosujemy w swej praktyce najlepsze rozwiązania obowiązujące w świecie biznesu i nie tylko.

Filozofią Akademii Nawyków Skutecznej Postawy są zasady stawiające każdego jej członka w centrum uwagi, a to przekłada się na kierunek naszego działania i edukowania się w praktycznej metodyce 7 Nawyków Skutecznej Postawy…

Metodyką Akademii Nawyków Skutecznej Postawy jest przede wszystkim świadomość, która procentuje i co ważniejsze pomagamy zrozumieć jej sens oraz to dlaczego warto działać z jej poziomu zamiast z poziomu umysłu, który bywa zawodny…

Każdy ma własne doświadczenie zdobyte podczas swojej wędrówki przez życie. Jedni tworzą z nich pamiętniki inni wyciągają lekcje, choć i w jednym, i w drugim przypadku analiza własnych doświadczeń może mieć dobroczynny wpływ na dalsze koleje naszego życia.

Są też tacy, którzy nie odrabiają lekcji, przez co popełniają te same błędy i często dziwią się, że coś im nie wychodzi. Nimi też będziemy się tu zajmować, o ile zechcą oczywiście zmienić swoje nastawienie.

Zaplanowane działanie

Akademia Nawyków Skutecznej Postawy to nauka nawyków skutecznej postawy, które już same w sobie są wektorami pewnych zachowań, a wytrenowanie ich sprawia, że stają się one wytycznymi naszych zachowań na co dzień.

Są czymś co determinuje nasze postawy i dzięki temu przemieszczamy się z punktu A do punktu B, a później do punktu C itd. według zaplanowanych działań.

Ściśle mówiąc według umiejętności bycia ciągle w fazie tak zwanego przygotowywania się na nowe, trudne do przewidzenia sytuacje, jakie mogą nas spotkać podczas przemierzania tych odcinków.

Nawyki skutecznej postawy mogą być gwarantem skuteczności naszych działań oraz lepszego zrozumienia tego, jak działa ten świat. Zrozumienia tego, że ma to sens i uwierzenia w siebie, bo tylko taka postawa może być gwarancją lepszego życia, a przecież każdy z nas do tego dąży.

ponadprzeciętność

Każdy w coś wierzy i każdy powinien mieć w życiu jakiś cel. Powinniśmy wiedzieć, gdzie jest nasze miejsce i poradzić sobie w sytuacjach kryzysowych, o które dzisiaj wcale nie jest trudno. Wszystko zależy od naszego nastawienia, a nawyki skutecznej postawy są w tym bardzo pomocne.

Dają nam przewagę nad naszym dotychczasowym „JA” i pomagają w uchronieniu się przed przyjęciem postawy ofiary godzącej się ze swoim losem i co więcej sprawiają, że sięgamy po jeszcze więcej. To one dają nam potrzebą wzrastania i wzbijania się ponadprzeciętność.

TO NIE KONIEC TO DOPIERO POCZĄTEK

Chcesz się dowiedzieć jak te postawy wytrenować,
żeby stały się pojazdem do Twojego sukcesu?

strzalka pomarancz dol