Od PRAWNIKA do NETWORKU
Moja prawda o biznesie sieciowym,
a więc Network Marketing

Mój pierwszy krok…

                                                                                                                        Nagrywam ten materiał kiedy już działam w tej branży, jednak droga, którą przeszedłem wymagała ode mnie zdecydowania i tego pierwszego kroku. 

Z wykształcenia jestem prawnikiem i pracowałem ponad 15 lat w prawie, ale  miałem też swoje pasje i marzenia. Moją pasją były zawsze podróże po kraju, świecie oraz odwiedzanie zaplanowanych miejsc by się nimi inspirować.

Marzyłem też o wolności ekonomicznej, przestrzennej i biznesowej. Marzyłem by zostać wolnym człowiekiem.                                                                        

Działalność prawnicza jak wiesz to dobrze płatna profesja i raczej stać mnie było  na wiele rzeczy, ale też było wiele wyrzeczeń. Zdałem sobie sprawę, że moje życie jako prawnika było zupełnie pozbawione balansu między pracą, a życiem prywatnym, nie wspomnę o kondycji fizycznej, relacjach rodzinnych, czy pracy nad swoim osobistym. Byłem trochę taką maszynką do zarabiania pieniędzy.

Jakiego wsparcia teraz potrzebujesz? Wybierz:

Książka Akademia Konsultacje
lech martynow zdjecie park

Z biegiem czasu zacząłem dostrzegać, że praca w biurze i nadmiar obowiązków zaczęły mnie coraz bardziej przytłaczać. Chciałem czegoś innego, odmiany w swoim życiu.

Zrozumiałem, że zarabiam kiedy pracuję, a kiedy mnie nie ma w pracy, bo jestem gdzieś na wakacjach, albo na jakimś wyjeździe, to zwyczajnie nie zarabiam.   

Ponadto dostrzegłem sufit w swoich zarobkach. Zrozumiałem, że więcej już nie byłem w stanie z siebie wykrzesać. To był ten moment.

Kiedyś też usłyszałem takie zdanie odnośnie długości życia: co zrobisz jak będziesz żył dłużej niż zakładasz? No właśnie.

Nie spanikowałem, ale zacząłem działać!

Normalne życie, ale…

                                                                                                                        Oczywiście w między czasie założyłem rodzinę, stworzyłem firmę i wybudowaliśmy wraz z żoną wymarzony dom z pięknym ogrodem. Dzisiaj czerpiemy z tego miejsca mnóstwo inspiracji.

Na szczęście kiedyś usłyszałem takie powiedzenie, że nie moja wiedza zmienia życie, a dopiero działania, które podejmuję na podstawie posiadanej wiedzy. 

Pamiętam jak bardzo mocno wziąłem sobie to do serca, w między czasie usłyszałem jeszcze wiele innych mądrych rzeczy, o których wcześniej też nie  wiedziałem. Był to chyba taki przełom w moim życiu i zarazem początek zmian, jakie zaszły we mnie i stały się takim zalążkiem zmian w ogóle.

Jakiego wsparcia teraz potrzebujesz? Wybierz:

Książka Akademia Konsultacje
lech martynow zdjecie szkolenie czas dzialania

Stopniowo zacząłem budować swoją obecność w sieci, tworząc własną stronę internetową, fanpage i profile w mediach społecznościowych.

Moje doświadczenie jako prawnika w tej dziedzinie było niewielkie, żeby nie powiedzieć żadne. Jednak coś ustaliłem z samym sobą i przekonałem siebie mówiąc, cytuję: „Lechu masz za sobą  spore bo dwudziesto-letnie doświadczenie prawnicze, to czymże jest dla ciebie nauczenie się czegoś nowego”. Tak wyglądały mniej więcej moje pierwsze kroki do wolności, a mój wewnętrzny mówca ciągle mi podpowiadał: Dasz Radę.

Trzy lata trwała moja przemiana mentalna, żeby w ogóle ruszyć z miejsca. Głowa prawnicza często jest bardzo logiczna i analityczna, a włączając w to jeszcze umysł nie miałem lekko, uwierz mi. Kiedyś podczas prezentowania planu kompensacyjnego, jedna ze słuchaczek zadała mi pytanie:

Panie Leszku, czy pan jako prawnik teraz zajmuję się takimi rzeczami?

Sami rozumiecie.

Moje ego cierpiało, ale w końcu je też ujarzmiłem, by stało się pomocne w mojej dalszej podróży. 

Czas działania i zmiany…

                                                                                                                       

Zawsze interesowałem się nowymi technologiami i możliwościami, jakie oferuje rynek, a dzisiaj Internet. Postanowiłem więc wykorzystać swoje umiejętności w Networku.

Zdecydowałem się na rezygnację z działalności prawniczej i skoncentrowałem się na rozwoju własnej działalności w sieci. Nie była to łatwa decyzja.

Pierwszym krokiem było zdobycie wiedzy na temat w ogóle marketingu internetowego i sposobów zarabiania w sieci. Przez wiele miesięcy szukałem informacji, uczyłem się od doświadczonych trenerów i prowadziłem mniejsze projekty, aby zdobyć praktyczne doświadczenie. To były trudne i niepewne czasy, ale wiedziałem, że muszę się zaangażować i włożyć w to więcej wysiłku, aby osiągnąć sukces.

Jakiego wsparcia teraz potrzebujesz? Wybierz:

Książka Akademia Konsultacje

To było niesamowite uczucie widzieć, jak moje marzenia o całkowitej przemianie stają się rzeczywistością, a był to dopiero początek mojej przygody z Net Workiem, a dokładnie z marketingiem wielopoziomowym   

Obecnie działalność w Network Marketingu daje mi dużą swobodę i możliwość zarabiania pieniędzy online. Wciąż się rozwijam, uczę się nowych strategii i technik. Jestem wdzięczny, że odważyłem się zrezygnować z mojej dawnej działalności i podążać za swoim zamiłowaniem do pracy w sieci. Jak dla mnie jest to extra bonus i ogrom możliwości, jakie daje Netwórk.

Moja historia pokazuje, że nawet jeśli jesteśmy na stabilnym etapie w naszej karierze, bo przecież działalność prawnicza była dla mnie wartościowym doświadczeniem, zawsze możemy wyjść poza naszą strefę komfortu i podążać za marzeniami. Teraz widzę, że network marketing dał mi szansę na prawdziwe spełnienie i realizację moich pasji, trzeba tylko mieć odwagę, wiarę w siebie i gotowość do nauki. 

Czas efektów…

                                                                                                                       

Po pewnym czasie zacząłem w końcu zauważać pozytywne rezultaty mojej działalności. Moja sieć kontaktów zaczęła rosnąć, a wraz z nią zdobywałem kolejne rangi w Marketingu Sieciowym i przychody zaczęły wzrastać.

Uczyłem się od najlepszych w tej branży, włączając w to profesjonalistów.

Uczestniczyłem w różnych eventach, programach szkoleniowych, brałem udział w licznych sesjach rozwojowych. Taki nowy styl życia, jaki kontynuuję dzisiaj.                                                                                                          

Jakiego wsparcia teraz potrzebujesz? Wybierz:

Książka Akademia Konsultacje
lech martynow na scenie

Gotowy na WIĘCEJ…

                                                                                                                       

A skoro mowa o moich pasjach, to dzięki temu, że działam dzisiaj w Network Marketingu mogę je spełniać. Będąc tu napisałem książkę i piszę kolejną, nagrywam kursy i uczę się tego, jak robić to w sposób profesjonalny.

Dzięki działalności networkowej poznałem wiele wspaniałych osób, od których czerpię inspiracje.

W tradycyjnym biznesie nie miałem takich możliwości.

Jakiego wsparcia teraz potrzebujesz? Wybierz:

Książka Akademia Konsultacje