Czujesz brak MOTYWACJI?
Brakuje Tobie WYTRWAŁOŚCI w działaniu?
Brakuje Tobie SIŁY do tego, by realizować swoje cele?

okladka ksiazki wewnetrzny mowca lech martynow przycieta

Innym jest łatwiej! Czy taki głos masz w głowie?

Poznaj zatem historię z polskiego podwórka. Prawnik, który prowadzi od lat kancelarię prawniczą, któregoś razu zauważa, że choć ma dobrze płatną profesję, w dodatku zajmuje prestiżową, powszechnie szanowaną pozycję społeczną, to jednak nie może realizować się jako człowiek, ponieważ zwyczajnie brakuje mu na to czasu.

Pewnego razu zauważa, jak stał się WIĘŹNIEM, choć przecież był wolnym człowiekiem. Zauważa więzienie jakie sam sobie stworzył. Po części jakie stwarza ludziom niepostrzeżenie nasz świat konsumpcji. Zapraszając do realizacji typowej ścieżki, którą on sam pięknie zrealizował: “skończ studia, znajdź dobrze płatną pracę, weź kredyt na dom, pracuj do emerytury i kiedyś będziesz szczęśliwy.”

Czy na prawdę o to chodzi w życiu?

Zobacz z czym się zmagał ten prawnik, gdy postanowił całkowicie odmienić swoje życie i zająć się Network Marketingiem. Czy faktycznie jemu było prościej? Łatwiej? Bo był prawnikiem, miał znajomości… tak myślisz? Jak myślisz z jakimi reakcjami znajomych, rodziny, klientów się spotkał, gdy zaczął mówić, że zajmuje się marketingiem sieciowym i zaczął zapraszać na prezentacje planu kompensacyjnego czy produktową?

Czy to na prawdę było takie proste odmienić o 180 stopni swoje życie? Zostawić kancelarię? Zostawić pozycję prawnika? Zając się tak niepewnym biznesem? Gdzie nikt mu nie dawał gwarancji, że cokolwiek z tego wyjdzie?

Historia tego prawnika, to moja osobista historia. Jestem Lech Martynów i dzielę się w mojej książce wieloma aspektami z życia oraz szczerze rozprawiam o tym przez co przeszedłem zanim doszedłem do miejsca, w którym dzisiaj jestem. Moja historia opowiada, że bez względu na to co dzisiaj robisz, wykorzystując swój potencjał  też możesz dotrzeć na szczyty swoich możliwości nawet  zaczynając całkowicie od zera. Ja wraz z pisaniem książki budowałem swój biznes w Network Marketingu nie mając poparcia wśród znajomych, którzy pukali się w głowę, nie rozumiejąc tego co robię.

strzalka pomarancz dol
Pobierz bezpłatny fragment książki

Pobierz bezpłatny fragment książki tutaj kliknij

Może być to dla Ciebie inspirująca lektura, jeśli myślisz, że Ty masz ciężko. Że Tobie jest trudno. Że nie dajesz rady.

Zapewniam Cię, że to tylko głos w Twojej głowie. Twój WEWNĘTRZNY MÓWCA!

Może on Cię powstrzymać przed wszystkim czego pragniesz. Przesiedzisz wtedy w kącie całe życie, niczego nie osiągając i bojąc się krytyki, porażki, niepewności.

Możesz też uczynić z tego Mówcy najgenialniejszego trenera motywacyjnego. Twojego personalnego przewodnika, który zna Ciebie najlepiej i zawsze pomoże Ci wstać kiedy upadniesz, otrząsnąć się, podnieść głowę i ruszyć dalej po Swoje cele. On zaprowadzi Cię na każdy szczyt, jeśli tylko dasz mu się poprowadzić. Twój Wewnętrzny Mówca niczym dozgonny przyjaciel dotrzyma Tobie kroku i zawsze może być Twoim towarzyszem w drodze po sukces.

Powołaj do życia swojego Wewnętrznego Mówcę – Twojego najlepszego przyjaciela i trenera. Którego masz w sobie.

Szczerze Cię pozdrawiam i wierzę, że masz w sobie siłę, by zbudować w Networku lub cokolwiek innego robisz, PIĘKNE ŻYCIE, o którym marzysz.

Lech M.

lech martynow podpis i zdjecie z cieniem2

Otrzymujesz w książce:

 

  • INSPIRACJE, która pozwoli Tobie wpadać na nowe pomysły, stać się bardziej kreatywną osobą,
  • TECHNIKI konkretne do zastosowania od razu i samodzielnej pracy nad poprawą jakości Twojego życia w wielu obszarach,
  • MOTYWACJĘ swoją wewnętrzną łatwiej będzie Tobie wydobyć i utrzymywać, a dzięki temu lepiej działać na co dzień, a więc odnosić więcej zadowolenia z działań, satysfakcji no i wtedy lepszych wyników i efektów,
  • AHA MOMENTY, niby coś wiesz od dawna, niby tyle razy to słyszałeś, a jednak dopiero po którymś razie “KLIKA” i w końcu na serio to rozumiesz i umiesz zastosować w swoim życiu. Moi czytelnicy mi piszą, że mają wiele takich momentów czytając tę książkę,
  • WIARĘ odzyskasz ją jeśli straciłeś i zrozumiesz, że masz więcej siły, niż się Tobie wydawało, że możesz zmienić swoje życie w obszarach, które Cię nie satysfakcjonują,
  • SPOKÓJ wewnętrzny będziesz umieć go w sobie wskrzesić i dzięki temu z większym opanowaniem podejdziesz do wszelkich trudności, które staną Tobie a może już dziś stoją na Twojej drodze 
ewa milek book master project wydawnictwo logo

Od wydawcy…

 

Książka Lecha Martynów „Wewnętrzny mówca- zaginiony projekt człowiek” to świetna propozycja dla każdej osoby, która jest na poważnie zainteresowana własnym rozwojem osobistym. 
 
Autor zdradza tajemnice ze swojego życia i nie tylko, a autorska metoda pracy nad sobą Lecha Martynów pomogła w życiu wielu ludziom i sprawdziła się w wielu różnorodnych sytuacjach życiowych. 
 
Jej praktyczne zastosowanie wydaje się być banalnie proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne. Sprawdza się najlepiej kiedy brakuje motywacji do działania, wytrwałości, albo też zwyczajnie siły do tego by realizować swoje cele.
 
To książka, która w ciekawy sposób łączy zagadnienia związane z biznesem, czy szczęściem prywatnym nie zapominając o duchowym aspekcie tych zagadnień.
 
Ciekawym elementem tej książki jest zrozumienie istoty komunikacji w rozumieniu relacji międzyludzkich, ale też relacja człowieka do świata.
 
Książka „Wewnętrzny mówca” jest odpowiedzią na pytania, jak odzyskać wiarę, znaleźć wewnętrzny spokój, a co za tym idzie nowe cele i skuteczne metody ich realizacji.
 
Warto sięgnąć po tę książkę nawet jeżeli myślisz, że o rozwoju osobistym wiesz wszystko. Gwarantuję, że zaskoczy cię ona nie raz.
ewa milek book master project wydawnictwo logo
strzalka ciemna lewo

AKADEMIA NAWYKÓW
SKUTECZNEJ POSTAWY

 
 
Autor kontynuując swój przekaz płynący z książki zachęca do udziału w Akademii Nawyków Skutecznej Postawy, która przeprowadza jej uczestników przez proces wytrenowania w sobie takich postaw, które stają się na stałe wektorami zachowań w codziennym życiu.
 
Uczestnicy Akademii otrzymują praktyczne porady zwiększające ich kompetencje w biznesie, w życiu zawodowym, a także prywatnym. Uczą się technik opartych na światowej metodzie Jose Silvy.
 
Akademia, to przede wszystkim narzędzie wspierające ich uczestników w materii wytrenowania nawyków skutecznej postawy, by przejść na wyższy level.
 
Akademia uczy, jak skutecznie uwalniać swój potencjał na rzecz kreowania scenariuszy przyszłości
 
Możesz też zapisać się na darmową konsultację, w której dowiesz się, czy szkolenie jest dla ciebie. Tutaj umów bezpłatną konsultację >>>