Akademia Nawyków Skutecznej Postawy

By Joanna Sitarz Uncategorized
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

 Cześć !!!

 Dziękuję Tobie za zapis na Akademię 7 Nawyków Skutecznej Postawy i witam Cię bardzo serdecznie.  

Akademia 7 Nawyków Skutecznej Postawy to bycie w PRO, a więc w permanentnym rozwoju osobistym, a co za tym idzie rozwijaniu swojej świadomości na różnych płaszczyznach swojego życia. 

Samoświadomość tego kim jesteśmy, jest przeogromną siłą, która pozwala  każdemu dojść do miejsca nazywanego szczytem

Co to oznacza dla Ciebie? To oznacza edukację , szkolenia i działanie, tylko że działanie poparte takimi nawykami skutecznej postawy , które staną się w Twoim życiu wektorami codziennych zachowań.

Ludzie często mówią, że życie pisze im scenariusze, a prawda jest taka , że to my ludzie piszemy swoje scenariusze do życia, tyle tylko że piszemy je często nieświadomie.

 1. 7 nawyków skutecznej postawy to: Postawa Szczęścia, Przewodnictwa, Żarliwości, Spokojnego Umysłu, Wytrwałości, Kreatywności i Uczciwości oraz przesłanie, które dedykuję wszystkim tym którzy dokonali już wyboru i zamierzają ugruntować swoją postawę na solidnych fundamentach dobrego i wartościowego życia .                                                                                               
 2. Dedykuję je wszystkim tym którzy postanowili odnaleźć swoją tożsamość, żeby lepiej  zrozumieć swój sens istnienia i aby życie które wiedziesz miało wyraźne kształty, wyrażało ciebie , a rzeczy które wykonujesz na co dzień miały dla ciebie jeszcze większy sens i żebyś wykonywał je z pasją i bez przymusu,  abyś dobrze rozumiał otaczający cię świat, abyś żył pełnią swego sumienia i duszy  a kiedy staniesz w wyobraźni obok samego siebie, życzę ci, żebyś zobaczył  tam człowieka , jakim zamierzasz się stać.                                                                            
 3. Dedykuję je dla wszystkich tych , którzy podjęli wyzwanie zdobycia swojego Mont Everestu, zapragnęli lepszej wersji siebie samego i postanowili na swej drodze czerpać z niespożytych obszarów obfitości, jaka kryje się za przesłoną świata w jakim żyjemy.
 4. Dedykuję nawyki skutecznej postawy tobie, bo wiem, że zdecydowana większość ludzi nie zamierza zapłacić za nie ceny, jakiej wymaga ich nauka. Większość uważa nauczenie się tych postaw za trudne przedsięwzięcie i postanawia pozostać w miejscu gdzie są.
 5. Tobie natomiast gratuluję tego, że zdecydowałeś się przyłączyć do tej mniejszości ludzi na świecie, którzy wybrali życie pełne piękna i radości , szczęścia i serdeczności.                                                                                                                       
 6. Dedykuję je w końcu wszystkim tym, którzy swym życiem pragną nieustannie realizować swój wartościowy cel na drodze swojego sukcesu. Bo czymże jest sukces, jak nie ciągłą drogą i realizacją wartościowego celu.
 7. Siedem nawyków skutecznej postawy, to w szczególności zrozumienie swego posłannictwa i praktykowanie reguł, które czynią z twojego życia nieustanne pasmo powtarzalnych i planowanych zwycięstw.                                                                                                                                                                
 8. W życiu każdy dokonuje wyboru, każdy wybiera swoją drogę, tę którą zamierza iść i nie ważne jest to, czy robisz to świadomie czy nie, wybór drogi należy wyłącznie do ciebie i jakiego wyboru byś nie dokonał, on zawsze będzie twojego autorstwa.
 9. Stworzyłem Akademię, która uczy postaw gwarantujących ci dobre i wartościowe życie . Zastosowanie 7 nawyków skutecznej postawy w swoim codziennym życiu zagwarantuje ci życiowy sukces praktycznie na każdej płaszczyźnie życia , czy to zawodowego , czy prywatnego.
 10. Wytrenowanie tych nawyków w sobie da ci ogromną przewagę polegającą na tym ,że stosując je świadomie w swym codziennym życiu decydujesz się na przyjęcie postawy zwycięzcy i osoby wygranej . Stawiając sobie coraz wyżej poprzeczkę  determinujesz  całe otoczenie wokół siebie stając się jednocześnie osobą kluczową i często wzorem godnym naśladowania. 
 11. Nawyki te w szczególny sposób wyniosą cię ponad przeciętność i spowodują  , że twoja przemiana mentalna już nigdy nie pozwoli ci zejść poniżej pewnego poziomu .

Z czasem nauczysz się  pewnych postaw, dzięki którym przy nieustannym podnoszeniu swoich kwalifikacji, a więc przy postawie progresywnej, pokonywanie trudności podczas swojej podróży stanie się nawykowe i powtarzalne . To z kolei zagwarantuje ci, dobre przygotowanie do dalszej podróży.  A co ważniejsze będziesz już wiedział jak zdobywać kolejne szczyty. To jak Jesteś gotowy ?  

 

Podkreślenia wymaga fakt , że dzisiaj powodów  dla których ludzie korzystają z mojego  kursu i przynależności do Akademii  jest wiele , ale ja wymienię tylko kilka . Dzisiaj ludzie chcą  ruszyć z miejsca i potrzebują rozwiązań, bo nie  nie wiedzą jak to zrobić. 

Są też takie osoby ,które doskonale sobie radzą  i korzystają z wielu rozwiązań na rynku, jednak chcą jeszcze lepszych  efektów. 

Są też i takie osoby, które być może nie potrzebują wsparcia, ale  chcą przynależności do grup społecznych,  aby  inspirować się od innych i być inspiracją. Mają potrzebę bycia potrzebnymi, chcą czuć że są częścią jakiejś większej społeczności osób, którym  mogą pomagać i od których też mogą czerpać inspiracje.

Nie wiem, do której grupy Ty należysz, ale tak czy inaczej Akademia Nawyków Skutecznej Postawy jest miejscem, do którego warto się przyłączyć bez względu na to, jak sobie dzisiaj radzisz w życiu i jeśli znalazłeś w moich słowach coś z czym się utożsamiasz to uważam, że to miejsce jest właśnie dla ciebie.

 

Show More

Course Content

WPROWADZENIE
WSTĘP DO KURSU 7 NAWYKÓW SKUTECZNEJ POSTAWY

 • Wprowadzenie do Kursu 7 Nawyków Skutecznej Postawy
  14:42
 • SUKCES czym jest?
  00:00

POSTAWA SZCZĘŚCIE
NAWYK 1

POSTAWA PRZEWODNICTWO
NAWYK 2

POSTAWA ŻARLIWOŚĆ
NAWYK 3

POSTAWA SPOKOJNY UMYSŁ
NAWYK 4

POSTAWA WYTRWAŁOŚĆ
NAWYK 5

POSTAWA KREATYWNOŚĆ
NAWYK 6

POSTAWA UCZCIWOŚĆ
NAWYK 7

ZAKOŃCZENIE

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet